V krátkosti

Pomáháme splnit váš sen

Dva přátelé, dva kolegové, pro které jsou auta skoro celý jejich svět. Lubomír Janík a Petr Šafrata - auto JaŠa.

Jsme nadšenci, kteří si s Vámi budou klidně hodiny povídat o autech. Milujeme je, obdivujeme je, známe jejich slabé a silné stránky. Profesionálně se autům věnujeme přes dvacet let. Získali jsme spoustu zkušeností, spoustu zážitků a taky spoustu spokojených klientů. Důvěra a poctivost, dvě slova, za kterými stojíme. 

Dovážíme auta, protože nás to baví

Taková, která přináší radost a úsměv. Nevozíme po kamionech, každé auto je pro nás jedinečné. Auta jsou náš svět. Diagnostiku si můžete koupit. Měřičku laku si můžete koupit. Ale nekoupíte si léta zkušeností, stovky kafí a zvědavých otázek na automechaniky, tisíce probdělých nocí na diskuzních fórech. Známe auta, rozumíme jim. Mluvíme německy, víme, jak jednat s prodejci.

Máte sen o novém voze? Splníme Vám ho!

Pomůžeme ho splnit. Stačí zavolat, nebo napsat. Každý má nějaké představy o svém budoucím autě a rádi si je vyslechneme. Doporučíme konkrétní značku a model. Nejlevnější nabídka zpravidla peníze neušetří. Autorizovaný prodejce není zárukou kvalitního vozu. Na mobile.de nejsou všechna auta, které člověk hledá. Máme spoustu kontaktů u malých nezávislých prodejců napříč Německem. Nejlepší prodejce je majitel, a pak ten, který zná auto a majitele. Říkáme tomu auto s příběhem. A přesně auta s příběhem hledáme a vozíme.

Nikdy nic netajíme. Pokud vyjednáme slevu na vozidle, je celá Vaše. Stačí nám jediné. Spokojený klient, který se o radost podělí.

Děkujeme.
Auto JaŠa, Karlovy Vary.

Jsme tu pro Vás

Zeptejte se nás na cokoliv

20
Na českém a slovenském trhu působíme již více než 20 let.
Jsme na drátě

Neradi píšete?
Zavoláme si

Zanechte nám na sebe číslo a my se Vám obratem ozveme.