Férové jednání

Dovoz auta
z Německa

Zajistíme spolehlivý dovoz vybraného vozu z Německa. Při dovozu vozu z Německá si zakládáme na férovém, kvalitním a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Disponujeme bohatými znalostmi specifik německého trhu, včetně mnoha prověřených kontaktů a prodejních portálů. Vaše auto můžete mít již do dvou týdnů.

Prohlédnout ceník
Dovoz auta
z Německa
Dovoz auta
ze Švýcarska
Transparentní ceny

Dovoz auta
ze Švýcarska

Zaměřujeme se na netradiční vozy ze Švýcarska s prokazatelnou servisní historií, v dobrém technickém stavu, převážně po prvním majiteli, u kterých můžeme garantovat původ. Zajistíme spolehlivý dovoz vybraného vozu ze Švýcarska. Vybraný vůz můžete mít již do dvou týdnů u sebe.

Prohlédnout ceník
Individuální přístup

Prohlídka auta
bez zakoupení

Koupě vozu je vždy zásadní investicí, proto je důležité vědět, co přesně kupujeme a do čeho investujeme své peníze. K tomu slouží naše předkupní prohlídky, které dokážou odhalit skutečný stav vozidla a často i řadu nedostatků. Díky naší prohlídce zjistíte, zda bylo auto bourané a vyhnete se tak potenciálně nebezpečnému vozidlu. Předkupní prohlídka vozu je u nás samozřejmostí. U každé prohlídky navíc dokážeme sjednat slevu. 

Prohlédnout ceník
Prohlídka auta
bez zakoupení
Široký výběr vozů

Nabízím dovoz vozů všech značek

Zajímá Vás, jak funguje dovoz vozů na zakázku? Přečtěte si bližší informace.

Jak to funguje?
JSME PŘIPRAVENI VYRAZIT PRO VÁŠ VŮZ

Máte zájem o naše služby?

20
Na českém a slovenském trhu působíme již více než 20 let.
Jsme na drátě

Neradi píšete?
Zavoláme si

Zanechte nám na sebe číslo a my se Vám obratem ozveme.