RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

Napsali o nás

Lukáš Jelínek
/
Hradec Králové

Bezproblémová a velmi rychlá domluva. Od začátku do konce dodrženo vždy co bylo řečeno a slíbeno. Z nabídky vozidel na individuální dovoz jsem si jedno vybral a dnes převzal. Maximální spokojenost, vozidlo ve velmi dobrém stavu, který odpovídal úvodnímu popoisu. Poskytnuty komplexní služby včetně výhodné pojistky. Mohu s čistým svědomím vřele doporučit. Potěšil i bonus v podobě vyjednané slevy z ceny vozidla.

Pavel Gajánek
/
Olomouc

Od p. Janíka jsem si nechal přivézt zánovní vůz z Německa na klíč (prověření vozu, STK, RZ). Jsem velmi spokojen, nejen s autem, ale i s profesionálním přístupem k zákazníkovi. Služby doporučuji.

Martin Kuta
/
Praha

Firmu pana Janíka mohu určitě doporučit. Od prvního kontaktu s dotazem na individuální dovoz až po předání vozu. Komunikace s panem Janíkem probíhala bez problému, odezvy na zprávy prakticky obratem. Do týdne jsem měl v mailu nabídku cca 5-7 vozů. S manželkou jsme vybrali, firma vůz prověřila a informovalo nás o všech aspektech vozu. Po domluvě poradili i s prodejem našeho stávajícího vozu. Díky!

Zdeněk Svatoš
/
Polička

Kupoval jsem zde své první auto z dovozu a jsem velmi spokojen. Postup dovozu mi byl vysvětlen a až na pár detailů byl dodržen. Auto mi následně kompletně připravili (STK, dovozové značky, podklady pro přepis). Zařídili i pojištění a přepis vozidla na mě. Prostě kompletní servis. Děkuji a můžu doporučit. Svatoš Z.

Natálie Kudová
/
Pardubice

Jednala jsem s panem Janíkem - profesionální, ochotný a velice milý přístup! Auto mi zarezervovali a vyzvedli hned další týden ve Frankfurtu. Vše včetně dovozu proběhlo naprosto perfektně a firmu mohu jen doporučit. :)

Pakosta K.
/
Praha

Firma nám zajistila dovoz auta z Německa dle zadaných parametrů. Celá akce proběhla velmi rychle a na 100%. Pánové jsou velcí profíci, se skvělým lidským přístupem k zákazníkovi. Využili jsme i nabídku na prodlouženou záruku. Ze skoro nové Škodovky máme velkou radost. Děkujeme.

Radek Vondráček
/
Ostrava

Maximální spokojenost, profesionální přístup a vše rychle vyřízené. Pan Janík je velice ochotný a milý člověk. I přes neúspěch u první prohlídky jsme nakonev vybrali správný vůz. A mají moc dobré kafe.

Martin Večeřa
/
Zábřeh

Dovezeno Audi A4 allroad z Berlína. Jsem s ním velice spokojen. Dovoz trval zhruba 15 dní. Děkuji za spolupráci. Mohu jen doporučit a doufám, že v budoucnu opět využiji.

A další vůz může být ten Váš! Ozvěte se nám a splňte si sen o novém voze!

JSME PŘIPRAVENI VÁM PORADIT

Jak Vám můžeme pomoci?

20
Na českém a slovenském trhu působíme již více než 20 let.
Jsme na drátě

Neradi píšete?
Zavoláme si

Zanechte nám na sebe číslo a my se Vám ozveme zpátky.